معرفی 4 لوازم جانبی برتر vr در سال 2020

در این مقاله به بررسی 4 تا از برترین لوازم جانبی های VR (واقعیت مجازی) می پردازیم.

لوازم جانبی برتر vr

1- Virtuix Omni

تردمیل Omni-directional همچنان یکی از معدود قطعات سخت افزاری است. که به شما اجازه می دهد در واقعیت مجازی گشت بزنید.

این یک اصل عالی است. که باعث می شود در حالی که در واقعیت مجازی حضور دارید ، از تنبلی در بیایید. Omni به شما امکان دویدن ، چرخش و همچنین راه رفتن در چندین بازی را می دهد.

در صورت خرید  کل بسته های ان ممکن است تا 699 دلار برای شما هزینه داشته باشد که هزینه کمی نیست.

2-birdly

اگر ما در مورد لوازم جانبی واقعیت مجازی صحبت می کنیم. که برای دوستداران VR برجسته است ، ذکر این ماشین پرنده به نام Birdly ضروری است. این ماشین احساس پرواز در اطراف شهر را مانند یک پرنده غول پیکر که شما آن را به دور خود محکم کرده اید فراهم می کند. که تجربه بسیار زیبایی را به شما ارائه می دهد. بازی های زیادی وجود ندارد که بتوانید از آن استفاده کنید. اما این ارزش را دارد که حداقل یکبار آن را امتحان کنید.

3- Sixense Sterm

مورد سوم از لوازم جانبی برتر vr که به ان مپردازیم Sixense Sterm است.

علاوه بر تجربه پیاده روی ، دویدن و پرواز ، موارد دیگری نیز وجود دارد که بازی ها ما را ملزم به انجام آنها می کند. لوازم جانبی زیادی وجود دارد که برای چنین اهدافی طراحی می شوند. STEM یکی از این نوع است ، در واقع یک وسیله ردیابی حرکت است که در اطراف ایستگاه پایه مرکزی ساخته شده است. و برای نظارت بر حرکت دست ، سر و حرکت نیز استفاده می شود. این بستر به طراحان فرصت می دهد تا اطراف خود را بسازند و تجربه ای از زندگی را ارائه دهند. Sixense Stem ما امکان می دهد بسیاری از بازی ها مانند بیس بال را در یک مفهوم VR انجام دهیم.

کت و شلوار تسلا تجربه کاملی از بدن را در بازی VR فراهم می کند.این محصول دارای آماری مناسب برای تمام بدن است.این کت و شلوار شامل برخی از اجزا به همراه کمربند T ، 2 باند برای هر بازو،و 2 باند پا و همچنین یک جفت دستکش T نیز می باشد.